[pusty]
[brak]

wyszukiwanie zaawansowane

wybierz styl dywanu
Informacje
Masz pytania

Obsługa sklepu internetowego
kom.: 604-22-11-69
tel.: (022) 355-31-84
e-mail: info@dywany.net

Sklep Warszawa - Marki
kom.: 888-38-29-08
tel./fax: (022) 355-31-85
e-mail: warszawa@dywany.net

warunki i terminy dostawy

Koszt przesyłki

Koszt przesyłki wynosi 25 zł (bez względu na ilość zamawianych dywanów). Towar zostaje dostarczony przez firmę kurierską DPD wprost pod drzwi Państwa domu. Najczęściej godzinę dostarczenia ustala się telefonicznie z kurierem.

Terminy realizacji

Jeżeli zamówiony towar jest w danej chwili w hurtowni, zostanie dostarczony już na drugi dzień od zamówienia. W przeciwnym wypadku okres realizacji może się wydłużyć. O wszystkim poinformujemy Państwa telefonicznie lub też za pomocą wiadomości e-mail. Możliwy jest również odbiór osobisty w siedzibie firmy.

Wysyłka i odbiór

Dywany o szerokości nie większej niż 2,4 m (szerokość to miara krótszego boku dywanu) wysyłane są w formie zwiniętego rulonu, natomiast szersze dywany składamy w kostkę. Przy odbiorze przesyłki należy sprawdzić, czy paczka nie została uszkodzona w czasie transportu - w takim przypadku kurier zobowiązany jest na Państwa życzenie sporządzić odpowiedni protokół. Sporządzenie protokołu może ułatwić nam rozpatrzenie reklamacji, dlatego rekomendujemy, aby zgłaszali Państwo takie żądanie.

Szczegółowe warunki dostawy oraz odpowiedzialności za sprzedany towar zostały określone w Regulaminie.

 
Płatności