• SATYSFAKCJA GWARANTOWANA

  albo
  zwrot pieniędzy!
  Najniższe ceny u Twoich stóp
 • Tylko u nas Wirtualna przymierzalnia Sprawddź jak prezentuje się dywan, który wybrałeś! Działamy szybko dla Twojego komfortu

 • DOśWIADCZENIE
  I JAKOŚĆ

  Od 2001 roku
  w internecie
  Z myślą i Twoim domu
 • Tylko u nas Wirtualna przymierzalnia Sprawdź jak prezentuje się dywan, który wybrałeś! Tysiące zadowolonych klientów
Uprzejmie Paststwa informujemy. I z powodu urlopu sklep stacjonarny w Markach k. Warszawy bdzie nieczynny do 28.07.2019r. Przepraszamy.
[pusty]
[brak]

wyszukiwanie zaawansowane

wybierz styl dywanu
Informacje
Masz pytania

Obsługa sklepu internetowego
kom.: 604-22-11-69
tel.: (022) 355-31-84
e-mail: info@dywany.net

Sklep Warszawa - Marki
kom.: 888-38-29-08
tel./fax: (022) 355-31-85
e-mail: warszawa@dywany.net

warunki i terminy dostawy

« wstecz

Koszt przesyki

Koszt przesyki wynosi 25 z (bez wzgldu na ilo zamawianych dywanw). Towar zostaje dostarczony przez firm kuriersk DPD wprost pod drzwi Pastwa domu. Najczciej godzin dostarczenia ustala si telefonicznie z kurierem.

Terminy realizacji

Jeeli zamwiony towar jest w danej chwili w hurtowni, zostanie dostarczony ju na drugi dzie od zamwienia. W przeciwnym wypadku okres realizacji moe si wyduy. O wszystkim poinformujemy Pastwa telefonicznie lub te za pomoc wiadomoci e-mail. Moliwy jest rwnie odbir osobisty w siedzibie firmy.

Wysyka i odbir

Dywany o szerokoci nie wikszej ni 2,4 m (szeroko to miara krtszego boku dywanu) wysyane s w formie zwinitego rulonu, natomiast szersze dywany skadamy w kostk. Przy odbiorze przesyki naley sprawdzi, czy paczka nie zostaa uszkodzona w czasie transportu - w takim przypadku kurier zobowizany jest na Pastwa yczenie sporzdzi odpowiedni protok. Sporzdzenie protokou moe uatwi nam rozpatrzenie reklamacji, dlatego rekomendujemy, aby zgaszali Pastwo takie danie.

Szczegowe warunki dostawy oraz odpowiedzialnoci za sprzedany towar zostay okrelone w Regulaminie.

 

W naszej ofercie znajdziesz tylko dobrej jakości dywany, które wykonane są z dobrych materiałów np. wełny. Do wyboru różne wzory tkane ręcznie lub maszynowo. Wszystkie dywany, wykładziny czy też chodniki posiadają różne rozmiary, które bezproblemowo dopasujesz do własnego pokoju.

Płatno¶ci