jak korzystać ze strony

Dobra aranżacja wnętrza zależy nie tylko od właściwie dopasowanych mebli. Duże znaczenie mają także dodatki - artykuły dekoracyjne, kwiaty, oświetlenie oraz... dywany.

Jako specjaliści od "wystroju podłogi" proponujemy Państwu szeroki wybór dywanów. Bogata oferta kolorystyczna, wzornicza oraz gatunkowa z pewnością umożliwi optymalne dopasowanie do charakteru wnętrza.

Szukając odpowiedniego dywanu, mogą Państwo:


1. Wybrać stylistykę dywanu, zbliżoną do aranżacji pokoju:

Po kliknięciu w dany styl, na stronie pojawią się odpowiednie dla niego propozycje wzorów dywanów. Każdy z nich posiada nazwę oraz numer katalogowy.

Klikając w Szczegóły dywanu, uzyskasz informacje o grubości włosa, wadze, kraju pochodzenia dywanu, itp. Opcja drukowania strony z wybranym dywanem dostępna jest przez kliknięcie przycisku z opisem Drukuj.

Jeśli mają Państwo pytania - proszę kliknąć w przycisk Zadaj pytanie.

2. Skorzystać z wyszukiwarki podstawowej:

W tym celu wystarczy wybrać z listy jeden lub kilka parametrów dywanu, kliknąć w przycisk szukaj, uzyskując w ten sposób wyfiltrowaną listę propozycji.

3. Skorzystać z wyszukiwania zaawansowanego:

Tutaj mogą Państwo także wyszukać dywan, wpisując dodatkowe parametry, takie jak - wysokość włosia, kraj pochodzenia itp. Po wypełnieniu wszystkich pól, należy kliknąć przycisk szukaj, otrzymując w ten sposób propozycje uwzględniające podane parametry.

4. Obejrzeć dywan w Wirtualnej przymierzalni:

Klikając w przycisk Wirtualna przymierzalnia można zobaczyć przykładowe wnętrze z wybranym dywanem. Po prawej stronie mamy do wyboru 3 aranżacje: tradycyjna, nowoczesną i uniwersalną, na dole zaś - ikony z różnymi dywanami. Wirtualna przymierzalnia umożliwia sprawdzenie, jak poszczególne wzory prezentują się w stylistyce wybrangeo pomieszczenia.

Opcja Widok 3D pozwala obejrzeć dywan w przestrzeni trójwymiarowej. Wystarczy użyć dolnego lub bocznych przycisków, aby dowolnie obrócić dywan, powiększyć go i zobaczyć pod każdym kątem.

Korzystając z opcji Twój pokój możesz sprawdzić, jak wybrany dywan wygląda np. we wnętrzu Twojego salonu. Wystarczy w odpowiedni sposób (opisany tutaj) wykonać zdjęcie pokoju, następnie "załadować" je do przymierzalni, by móc obejrzeć różne wzory dywanów w aranżacji Twojego pomieszczenia.

Przed dokonaniem zakupu należy zapoznać się ze wszystkimi informacjami umieszczonymi w zakładkach "Jak zamawiać" oraz "Praktyczne porady" znajdującymi się na pasku po lewej stronie strony internetowej. Treści zamieszczone w ww. zakładkach stanowią integralną część umowy, która może zostać zawarta poprzez niniejszy sklep internetowy. Ze szczególną uwagą prosimy przeczytać Regulamin Sklepu.