• SATYSFAKCJA GWARANTOWANA

  albo
  zwrot pieniędzy!
  Najniższe ceny u Twoich stóp
 • Tylko u nas Wirtualna przymierzalnia Sprawddź jak prezentuje się dywan, który wybrałeś! Działamy szybko dla Twojego komfortu

 • DOśWIADCZENIE
  I JAKOŚĆ

  Od 2001 roku
  w internecie
  Z myślą i Twoim domu
 • Tylko u nas Wirtualna przymierzalnia Sprawdź jak prezentuje się dywan, który wybrałeś! Tysiące zadowolonych klientów
Uprzejmie Paststwa informujemy. I z powodu urlopu sklep stacjonarny w Markach k. Warszawy bdzie nieczynny do 28.07.2019r. Przepraszamy.
[pusty]
[brak]

wyszukiwanie zaawansowane

wybierz styl dywanu
Informacje
Masz pytania

Obsługa sklepu internetowego
kom.: 604-22-11-69
tel.: (022) 355-31-84
e-mail: info@dywany.net

Sklep Warszawa - Marki
kom.: 888-38-29-08
tel./fax: (022) 355-31-85
e-mail: warszawa@dywany.net

o firmie

« wstecz

Witamy w dywany.net!

Zapraszamy Pastwa na zakupy w naszym sklepie internetowym, a take w firmowym salonie sprzeday w Warszawie. Oferujemy Pastwu szeroki wybr dywanw wysokiej jakoci. Jestemy hurtowni, dlatego ceny naszego towaru s bardzo konkurencyjne. Gwarantujemy rwnie szybk i tani dostaw wprost do domu.

Firma "Gregor" wykorzystuje dowiadczenie zdobywane na polskim rynku od 1998 roku. Oferowane przez nas dywany importujemy od renomowanych dostawcw z caego wiata. Znajomo brany oraz cige monitorowanie aktualnych wiatowych trendw pozwalaj nam na dobr asortymentu, ktry usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagajcego klienta. Z roku na rok poszerzamy ofert o nowe wzory i desenie.

Fotografie umieszczone w serwisie s oryginalne. Na yczenie moemy wykona dodatkowe zdjcia dywanu, ktry Pastwa zainteresuje. Jeeli maj Pastwo jakiekolwiek pytania i wtpliwoci, prosimy o kontakt: info@dywany.net

 

Nasze dywany u stp gwiazd

Nasza firma sponsorowaa gal z okazji otwarcia portalu www.dementujemy.pl

Zapraszamy do galerii zdj:

 
 

W naszej ofercie znajdziesz tylko dobrej jakości dywany, które wykonane są z dobrych materiałów np. wełny. Do wyboru różne wzory tkane ręcznie lub maszynowo. Wszystkie dywany, wykładziny czy też chodniki posiadają różne rozmiary, które bezproblemowo dopasujesz do własnego pokoju.

Płatno¶ci