[pusty]
[brak]

wyszukiwanie zaawansowane

wybierz styl dywanu
Informacje
Masz pytania

Obsługa sklepu internetowego
kom.: 604-22-11-69
tel.: (022) 355-31-84
e-mail: info@dywany.net

Sklep Warszawa - Marki
kom.: 888-38-29-08
tel./fax: (022) 355-31-85
e-mail: warszawa@dywany.net

o dywanach

Wszystkie dywany są importowane przez Firmę Gregor Dzianott Grzegorz. Każdy zakupiony towar w naszym sklepie jest fabrycznie nowy. Przed każdą wysyłką jest indywidualnie sprawdzany. Okres gwarancji i rękojmi towaru regulują przepisy Kodeksu Cywilnego (gwarancja na okres 12 miesięcy).

Aby dowiedzieć się więcej o różnych typach dywanów, kliknij poniższy link.

Dywany syntetyczne:

ALFA
HEAT-SET
FRYZ

Dywany wełniane:

Maszynowo tkane
Ręcznie tkane

Ręcznie tkane

Funkcja i miejsce dywanu w kulturze krajów Bliskiego Wschodu znacznie się różni od zachodniej. Dywan towarzyszy mieszkańcom Orientu przez całe życie; wszelkie wydarzenia religijne, społeczne, polityczne i rodzinne odbywają się w jego otoczeniu. Kobierce do dzisiaj osnute są przeróżnymi legendami, nie tylko tak popularnymi jak opowieści o Szeherezadzie czy Alladynie.

Ze względu na te tradycje istnieje wiele indyjskich rodzin, które z pokolenia na pokolenie przekazują sobie niełatwą sztukę tkania dywanów. Właśnie rodzinne firmy to główni producenci dywanów w tym kraju. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dywany jednej z takich rodzinnych fabryk. Dywany umieszczone w naszej ofercie wykonywane są ręcznie z najwyższej jakości 100% wełny, dlatego każdy z nich różni się nieco rozmiarem.

Ze względu na solidne wykonanie takiego dywanu oraz ilości użytej wełny, jego waga sięga 30 kg przy rozmiarze niespełna 1,9 x 2,7. Kupując taki dywan, możecie Państwo być pewni, że będzie przez wiele lat przyciągać zazdrosne spojrzenia gości. Jesteśmy bezpośrednimi i jedynymi importerami tych dywanów na terenie Polski, co gwarantuje że cena jest bardzo atrakcyjna jak na tę klasę dywanów. Ze względu na indywidualność każdego egzemplarza, niepowtarzalną kolorystykę, długi i niełatwy proces powstawania tych dywanów z pewnością każdy poczuję się wyjątkowo w ich otoczeniu. Ze względu na fakt, że dywany robione są ręcznie, każdy z nich jest w innym rozmiarze. Dokładna cena wyliczana jest indywidualnie dla każdego egzemplarza. W celu wyboru rozmiaru, prosimy o kontakt.

 
Płatności