[pusty]
[brak]

wyszukiwanie zaawansowane

wybierz styl dywanu
Informacje
Masz pytania

Obsługa sklepu internetowego
kom.: 604-22-11-69
tel.: (022) 355-31-84
e-mail: info@dywany.net

Sklep Warszawa - Marki
kom.: 888-38-29-08
tel./fax: (022) 355-31-85
e-mail: warszawa@dywany.net

o dywanach

Wszystkie dywany są importowane przez Firmę Gregor Dzianott Grzegorz. Każdy zakupiony towar w naszym sklepie jest fabrycznie nowy. Przed każdą wysyłką jest indywidualnie sprawdzany. Okres gwarancji i rękojmi towaru regulują przepisy Kodeksu Cywilnego (gwarancja na okres 12 miesięcy).

Aby dowiedzieć się więcej o różnych typach dywanów, kliknij poniższy link.

Dywany syntetyczne:

ALFA
HEAT-SET
FRYZ

Dywany wełniane:

Maszynowo tkane
Ręcznie tkane

FRYZ

W roku 2000 wprowadziliśmy nowy produkt - FRYZ. Jest to dywan wykonany w nowej technologii z zastosowaniem przędzy FRISE, przez co sprawia wrażenie ręcznie tkanego kobierca. Wyrób wysokiej jakości, łatwy w utrzymaniu, odporny na działanie słońca, wszelkie bakterie i mole.

Runo wykonane jest z uszlachetnionej poprzez termiczną stabilizację przędzy polipropylenowej, składającej się z dwu skręconych ze sobą nitek, poddanych w końcowej fazie wytwarzania operacji określanej mianem fryzowania (symbol PP BCF Heat Set Frise).

Uszlachetnienie przędzy spowodowało, że dywany te w dotyku do złudzenia przypominają dywany wełniane. Ściślejsza struktura przędzy nadała wzorom dywanowym ziarnisty (perełkowaty) wygląd, co również upodabnia je do wzorów spotykanych w przypadku wysokiej jakości dywanów wełnianych. Nowoczesne wzory w nowej kolorystyce oraz wysokie i grube runo z pewnością sprawią, że dywany te cieszyć się będą dużym uznaniem.

 
Płatności