• SATYSFAKCJA GWARANTOWANA

  albo
  zwrot pieniędzy!
  Najniższe ceny u Twoich stóp
 • Tylko u nas Wirtualna przymierzalnia Sprawddź jak prezentuje się dywan, który wybrałeś! Działamy szybko dla Twojego komfortu

 • DOśWIADCZENIE
  I JAKOŚĆ

  Od 2001 roku
  w internecie
  Z myślą i Twoim domu
 • Tylko u nas Wirtualna przymierzalnia Sprawdź jak prezentuje się dywan, który wybrałeś! Tysiące zadowolonych klientów
Uprzejmie Paststwa informujemy. I z powodu urlopu sklep stacjonarny w Markach k. Warszawy bdzie nieczynny do 28.07.2019r. Przepraszamy.
[pusty]
[brak]

wyszukiwanie zaawansowane

wybierz styl dywanu
Informacje
Masz pytania

Obsługa sklepu internetowego
kom.: 604-22-11-69
tel.: (022) 355-31-84
e-mail: info@dywany.net

Sklep Warszawa - Marki
kom.: 888-38-29-08
tel./fax: (022) 355-31-85
e-mail: warszawa@dywany.net

o dywanach

« wstecz

Wszystkie dywany s importowane przez Firm Gregor Dzianott Grzegorz. Kady zakupiony towar w naszym sklepie jest fabrycznie nowy. Przed kad wysyk jest indywidualnie sprawdzany. Okres gwarancji i rkojmi towaru reguluj przepisy Kodeksu Cywilnego (gwarancja na okres 12 miesicy).

Aby dowiedzie si wicej o rnych typach dywanw, kliknij poniszy link.

Dywany syntetyczne:

ALFA
HEAT-SET
FRYZ

Dywany weniane:

Maszynowo tkane
Rcznie tkane

FRYZ

W roku 2000 wprowadzilimy nowy produkt - FRYZ. Jest to dywan wykonany w nowej technologii z zastosowaniem przdzy FRISE, przez co sprawia wraenie rcznie tkanego kobierca. Wyrb wysokiej jakoci, atwy w utrzymaniu, odporny na dziaanie soca, wszelkie bakterie i mole.

Runo wykonane jest z uszlachetnionej poprzez termiczn stabilizacj przdzy polipropylenowej, skadajcej si z dwu skrconych ze sob nitek, poddanych w kocowej fazie wytwarzania operacji okrelanej mianem fryzowania (symbol PP BCF Heat Set Frise).

Uszlachetnienie przdzy spowodowao, e dywany te w dotyku do zudzenia przypominaj dywany weniane. cilejsza struktura przdzy nadaa wzorom dywanowym ziarnisty (perekowaty) wygld, co rwnie upodabnia je do wzorw spotykanych w przypadku wysokiej jakoci dywanw wenianych. Nowoczesne wzory w nowej kolorystyce oraz wysokie i grube runo z pewnoci sprawi, e dywany te cieszy si bd duym uznaniem.

 

W naszej ofercie znajdziesz tylko dobrej jakości dywany, które wykonane są z dobrych materiałów np. wełny. Do wyboru różne wzory tkane ręcznie lub maszynowo. Wszystkie dywany, wykładziny czy też chodniki posiadają różne rozmiary, które bezproblemowo dopasujesz do własnego pokoju.

Płatno¶ci