• SATYSFAKCJA GWARANTOWANA

  albo
  zwrot pieniędzy!
  Najniższe ceny u Twoich stóp
 • Tylko u nas Wirtualna przymierzalnia Sprawddź jak prezentuje się dywan, który wybrałeś! Działamy szybko dla Twojego komfortu

 • DOśWIADCZENIE
  I JAKOŚĆ

  Od 2001 roku
  w internecie
  Z myślą i Twoim domu
 • Tylko u nas Wirtualna przymierzalnia Sprawdź jak prezentuje się dywan, który wybrałeś! Tysiące zadowolonych klientów
Uprzejmie Paststwa informujemy. I z powodu urlopu sklep stacjonarny w Markach k. Warszawy bdzie nieczynny do 28.07.2019r. Przepraszamy.
[pusty]
[brak]

wyszukiwanie zaawansowane

wybierz styl dywanu
Informacje
Masz pytania

Obsługa sklepu internetowego
kom.: 604-22-11-69
tel.: (022) 355-31-84
e-mail: info@dywany.net

Sklep Warszawa - Marki
kom.: 888-38-29-08
tel./fax: (022) 355-31-85
e-mail: warszawa@dywany.net

o dywanach

« wstecz

Wszystkie dywany s importowane przez Firm Gregor Dzianott Grzegorz. Kady zakupiony towar w naszym sklepie jest fabrycznie nowy. Przed kad wysyk jest indywidualnie sprawdzany. Okres gwarancji i rkojmi towaru reguluj przepisy Kodeksu Cywilnego (gwarancja na okres 12 miesicy).

Aby dowiedzie si wicej o rnych typach dywanw, kliknij poniszy link.

Dywany syntetyczne:

ALFA
HEAT-SET
FRYZ

Dywany weniane:

Maszynowo tkane
Rcznie tkane

ALFA

Spokojn i subteln kolorystyk charakteryzuj si wyroby z grupy ALFA, wyprodukowane na naturalnym spodzie jutowym z przdzy PP. Produkt ten jest atwy w utrzymaniu, odporny na cieranie, odbarwienia pod wpywem soca, rodki chemiczne i mole. Bardzo miy w dotyku. Wzornictwo bogate, zrnicowane: tradycyjne - kwiatowe i geometryczne oraz abstrakcyjne. Dywany tego rodzaju s obecnie jednym z taszych produktw dywanowych na rynku, a tym samym cieszcym si najwiksz popularnoci. S to dywany w poowie sztuczne, wykonane z polipropylenu oraz domieszek naturalnych wkien. Niska cena nie oznacza jednak, e s gorsze od innych dywanw. Cena wynika z elementw skadowych, jak np. ich procentowy udzia w wytworzeniu 1m2 oraz kosztu wytworzenia przdz do jego wyprodukowania.

W skad dywanu Alfa wchodz:

 • Przdza grecka, francuska, sowacka - tzw. polipropylen (jest to element sztuczny dywanu).
 • Osnowa belgijska, tzw. cotton, suy do zwizania wszystkich komponentw dywanu (jest to element naturalny - 100% bawena).
 • Juta indyjska. Spd dywanu jest wykonana wanie z juty. Jest to element naturalny (pochodzenia rolinnego) sucy jako podstawa dla runa dywanu.
 • Latex, czyli klej. Po wytkaniu, dywany musz by podklejone od spodu, co daje im sztywno i trwao, a take wytrzymao.

Szeroka oferta rozmiarowa.

 

W naszej ofercie znajdziesz tylko dobrej jakości dywany, które wykonane są z dobrych materiałów np. wełny. Do wyboru różne wzory tkane ręcznie lub maszynowo. Wszystkie dywany, wykładziny czy też chodniki posiadają różne rozmiary, które bezproblemowo dopasujesz do własnego pokoju.

Płatno¶ci