[pusty]
[brak]

wyszukiwanie zaawansowane

wybierz styl dywanu
Informacje
Masz pytania

Obsługa sklepu internetowego
kom.: 604-22-11-69
tel.: (022) 355-31-84
e-mail: info@dywany.net

Sklep Warszawa - Marki
kom.: 888-38-29-08
tel./fax: (022) 355-31-85
e-mail: warszawa@dywany.net

o dywanach

Wszystkie dywany są importowane przez Firmę Gregor Dzianott Grzegorz. Każdy zakupiony towar w naszym sklepie jest fabrycznie nowy. Przed każdą wysyłką jest indywidualnie sprawdzany. Okres gwarancji i rękojmi towaru regulują przepisy Kodeksu Cywilnego (gwarancja na okres 12 miesięcy).

Aby dowiedzieć się więcej o różnych typach dywanów, kliknij poniższy link.

Dywany syntetyczne:

ALFA
HEAT-SET
FRYZ

Dywany wełniane:

Maszynowo tkane
Ręcznie tkane

ALFA

Spokojną i subtelną kolorystyką charakteryzują się wyroby z grupy ALFA, wyprodukowane na naturalnym spodzie jutowym z przędzy PP. Produkt ten jest łatwy w utrzymaniu, odporny na ścieranie, odbarwienia pod wpływem słońca, środki chemiczne i mole. Bardzo miły w dotyku. Wzornictwo bogate, zróżnicowane: tradycyjne - kwiatowe i geometryczne oraz abstrakcyjne. Dywany tego rodzaju są obecnie jednym z tańszych produktów dywanowych na rynku, a tym samym cieszącym się największą popularnością. Są to dywany w połowie sztuczne, wykonane z polipropylenu oraz domieszek naturalnych włókien. Niska cena nie oznacza jednak, że są gorsze od innych dywanów. Cena wynika z elementów składowych, jak np. ich procentowy udział w wytworzeniu 1m2 oraz kosztu wytworzenia przędz do jego wyprodukowania.

W skład dywanu Alfa wchodzą:

  • Przędza grecka, francuska, słowacka - tzw. polipropylen (jest to element sztuczny dywanu).
  • Osnowa belgijska, tzw. cotton, służy do związania wszystkich komponentów dywanu (jest to element naturalny - 100% bawełna).
  • Juta indyjska. Spód dywanu jest wykonana właśnie z juty. Jest to element naturalny (pochodzenia roślinnego) służący jako podstawa dla runa dywanu.
  • Latex, czyli klej. Po wytkaniu, dywany muszą być podklejone od spodu, co daje im sztywność i trwałość, a także wytrzymałość.

Szeroka oferta rozmiarowa.

 
Płatności